Mecz między Real Sociedad i Real Madrid dnia 2021-12-04 20:00 na stadionie Reale Arena: wynik 0-2

Real Sociedad - Real Madrid, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania między Real Sociedad a Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-12-04 20:00 na stadionie Reale Arena odbył się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki 16 pomiędzy Real Sociedad a Real Madrid.

Gole strzelali: Vinícius Júnior 47' 0-1 L. Jović L. Jović 57' 0-2 Casemiro

Żółte kartki Real Sociedad: Igor Zubeldia 26' Adnan Januzaj 60'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter meczu - Jesús Gil. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Sociedad stanie naprzeciw PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Real Betis i Zamora. Kolejno natomiast Real Madrid podejmie Inter. Następne mecze zagra z drużynami Atletico Madrid i Cadiz.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Igor Zubeldia nierzadko zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, wspaniałe gole czy asysty, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między graczami okazują się zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to mecze mało interesujące. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi La Liga. Real Sociedad i Real Madrid jak ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Reale Arena.