Mecz pomiędzy Mallorca oraz Real Madrid zakończony wynikiem 0-3 dnia 2022-03-14 20:00 na obiekcie Visit Mallorca Estadi

Mallorca - Real Madrid zakończony wynikiem 0-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Mallorca i Real Madrid zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-03-14 20:00 na obiekcie sportowym Visit Mallorca Estadi rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 28 pomiędzy Mallorca a Real Madrid.

Gole strzelali: Vinícius Júnior 55' 0-1 K. Benzema K. Benzema 77' 0-2 K. Benzema 82' 0-3 Marcelo

Żółte kartki Mallorca: Ángel Rodríguez 30' Antonio Raillo 69' Pablo Maffeo 76'

Żółte kartki Real Madrid: Federico Valverde 17' Vinícius Júnior 30' Lucas Vázquez 52'

Czerwone kartki Mallorca:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter spotkania to Jose Maria Sanchez Martinez, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Mallorca zmierzy się już z Getafe, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid oraz Elche. Kolejno natomiast Real Madrid zmierzy się z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Getafe.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Ángel Rodríguez Federico Valverde wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo emocji. Cieszące oko walki pomiędzy graczami okazują się nieustępliwe, nie często zdarza się, że widowiska męczą. Obserwujemy bezlitosne faule, książkowe asysty oraz bramki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich iśledzić widowiska sportowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Mallorca i Real Madrid i ich udział w lidze La Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Visit Mallorca Estadi.