Na obiekcie Estadio de Vallecas dnia 2024-02-18 13:00 miało miejsce spotkanie Rayo Vallecano kontra Real Madrid: 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku o godzinie 13:00, na Estadio de Vallecas, odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Real Madrid w ramach 25. kolejki La Liga. Mimo zaciętej rywalizacji obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał na remisową sytuację, 1-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego starcia!

Pierwsza część relacji:

Mecz piłki nożnej pomiędzy Rayo Vallecano a Real Madrid zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się na Estadio de Vallecas w ramach 25. kolejki La Liga.

W pierwszej połowie obie drużyny zdobyły po jednym golu, co ustaliło wynik na 1-1 do przerwy.

Bramki padły w następujący sposób:

3' Joselu [0-1] asysta F. Valverde dla Realu Madryt

27' Raúl de Tomás wyrównał na 1-1 dla Rayo Vallecano.

Druga część relacji:

Zapowiadał się emocjonujący mecz na Estadio de Vallecas, a piłkarze Rayo Vallecano i Realu Madryt nie zawiedli kibiców swoją grą.

Początek spotkania należał do gości, którzy szybko objęli prowadzenie po bramce strzelonej przez Joselu już w 3. minucie. Asystę zanotował F. Valverde, a Real Madrid wyrwał się na prowadzenie.

Jednak piłkarze Rayo Vallecano nie zamierzali się poddawać. W 27. minucie doszło do wyrównania po strzale Raúla de Tomása, który skrzętnie wykorzystał okazję i pokonał bramkarza Realu, przywracając w ten sposób równowagę na boisku.

Mecz obfitował w ostre pojedynki, co potwierdzają liczne żółte kartki przyznawane przez sędziego. Zarówno gospodarze, jak i goście nie oszczędzali się w walce o zwycięstwo.

Ostatecznie emocje sięgnęły zenitu w doliczonym czasie gry, kiedy to Daniel Carvajal otrzymał dwie żółte kartki w krótkim odstępie czasu, co skutkowało czerwoną kartką dla zawodnika Realu Madryt.

Mimo starań obu drużyn, wynik 1-1 utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego. Piłkarze Rayo Vallecano i Realu Madryt musieli zadowolić się podziałem punktów.

Przed obiema ekipami kolejne trudne spotkania czekające ich w najbliższych meczach. Rayo Vallecano zmierzy się kolejno z Gironą, Cadizem i Alaves, natomiast Real Madryt spotka się z Sevillą, Valencią i RB Leipzig.