Real Madrid kontra Celta Vigo, wynik spotkania 4-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Realem Madryt a Celtą Vigo na Estadio Santiago Bernabéu zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy 4-0. Real prowadził już 1-0 na przerwę, a kolejne trafienia pozwoliły im pewnie kontrolować grę i zdobyć cenne punkty w 28. kolejce La Ligi. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 17:30, a wiadomość o wyniku rozgrywki dociera do nas dzień później, o godzinie 8:13 czasu lokalnego.

Relacja z meczu Real Madrid - Celta Vigo

Dzisiejszego wieczoru na Estadio Santiago Bernabéu odbyło się starcie pomiędzy drużynami Real Madrid i Celta Vigo. Mecz należał do 28. kolejki La Liga, a na boisku mieliśmy okazję podziwiać zmagania najlepszych piłkarzy. Sędzią głównym spotkania był Mario Melero Lopez z Hiszpanii.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Real Madrid zdecydowanie częściej przebywał przy piłce, starając się przełamać defensywę Celtы Vigo. Po kilku groźnych akcjach w końcu w 21. minucie pierwszy gol padł dla gospodarzy. Vinícius Júnior popisał się precyzyjnym strzałem, ustalając wynik na 1-0.

Druga połowa to kontynuacja widowiska na boisku. Real Madrid dalej naciskał, a Celta Vigo próbowała odpowiedzieć kontratakami. W 79. minucie Guaita podwyższył prowadzenie dla Realu, a na tablicy wyników pojawiło się 2-0. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Carlos Domínguez strzelił trzeciego gola dla Gospodarzy, a emocje sięgnęły zenitu. W doliczonym czasie gry, A. Güler ustalił wynik na 4-0, asystując przy bramce Dani Ceballosowi.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Zarówno Gospodarze, jak i Goście otrzymali żółte kartki za faule. W drużynie Realu Madrid na kartkach widniały nazwiska Eduardo Camavinga i Vinícius Júnior, natomiast w Celtы Vigo kartki zobaczyli Luca De La Torre, Óscar Mingueza oraz Javier Manquillo.

Pomimo zażartej walki na boisku, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć czerwonej kartki. Ostateczny wynik 4-0 na korzyść Realu Madrid cieszył kibiców zgromadzonych na trybunach Estadio Santiago Bernabéu. Po takim zwycięstwie Gospodarze wyruszają do kolejnych starć z niezłym nastrojem, natomiast Celta Vigo musi szybko podnieść się po porażce, mając przed sobą trudne mecze z Sevillą, Rayo Vallecano i Realem Betis.