Spotkanie Real Madrid vs Athletic Club zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-06-04 16:30 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu

W dniu 2023-06-04 16:30 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid oraz Athletic Club.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Madrid oraz Athletic Club wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: Oihan Sancet 49' 0-1 K. Benzema 72' 1-1

Żółte kartki Real Madrid: Dani Ceballos 55' Daniel Carvajal 85'

Żółte kartki Athletic Club: Oihan Sancet 57' Yuri Berchiche 71'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Athletic Club:

Główny sędzia meczu to Isidro Díaz de Mera. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Real Madrid zmierzy się już z AC Milan, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Barcelona a Athletic Club zmierzy się z Celtic. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi La Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Dani Ceballos Oihan Sancet nierzadko zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się nader zażarte, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że są to mecze statyczne. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Real Madrid oraz Athletic Club z ligi La Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.