Spotkanie Las Palmas vs Real Madrid zakończone wynikiem 1-2

W dniu 27 stycznia 2024 roku na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Real Madrid w ramach 22. kolejki La Liga. Po zaciętym starciu ostateczne zwycięstwo wywalczyła drużyna Realu Madrid, pokonując rywali 2:1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, Real Madrid zdołał sięgnąć po trzy punkty, zapewniając sobie cenne zwycięstwo w tej ważnej konfrontacji.

Mecz pomiędzy drużynami: Las Palmas (Gospodarz) przeciwko Real Madrid (Goście)

Sprawozdanie z meczu

Nie mógłbym uwierzyć w to, co widziałem na Estadio de Gran Canaria podczas starcia Las Palmas z Realem Madryt. Atmosfera na stadionie była niesamowita od samego początku, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoje zespoły.

Pierwsza połowa była pełna emocji, ale bramki nie padły do przerwy. Obie drużyny starały się kontrolować grę, jednak żaden z zespołów nie potrafił wykorzystać swoich okazji na zdobycie gola.

Po przerwie Las Palmas wyszło na prowadzenie po trafieniu Javi Muñoza w 53. minucie, czym podnieśli na duchu swoich kibiców. Jednak Real Madrid szybko odpowiedział, a Vinícius Júnior wyrównał stan meczu w 65. minucie. Zawodnicy obu drużyn walczyli zaciekle o kolejne trafienie, ale to goście wyszli zwycięsko po golu A. Tchouaméni'ego w 84. minucie.

Mecz nie obył się bez kontrowersji, a sędzia musiał rozdać kilka żółtych kartek. W barwach Las Palmas kartki otrzymali Kirian Rodríguez, Javier Muñoz oraz Máximo Perrone, natomiast w zespole Realu Madryt kartki zobaczyli Rodrygo, Ferland Mendy oraz Aurélien Tchouaméni. W końcówce meczu czerwoną kartkę zobaczył Máximo Perrone.

Real Madryt odnosi zwycięstwo 2-1 i zasłużenie zabiera pełną pulę punktów ze stadionu Las Palmas. Następne mecze dla Las Palmas to starcia z Granada CF, Valencią i Atletico Madryt, natomiast Real Madryt zmierzy się z Getafe oraz ponownie z Atletico Madryt.