Mecz Real Madrid kontra Sevilla, wynik 2-1

Real Madrid kontra Sevilla, wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Real Madrid oraz Sevilla wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2021-11-28 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz ligi La Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Sevilla.

Gole strzelali: Rafa Mir 12' 0-1 M. Acuña K. Benzema 32' 1-1 Vinícius Júnior 87' 2-1 Éder Militão

Żółte kartki Real Madrid: Toni Kroos 61' Daniel Carvajal 69' Casemiro 90'

Żółte kartki Sevilla: Marcos Acuña 33' Gonzalo Montiel 55' Lucas Ocampos 84'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Sevilla:

Sędzią głównym tego spotkania był José Sánchez. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Real Madrid stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Real Sociedad i Inter natomiast Sevilla z Cordoba. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Red Bull Salzburg.

Oddani fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo Toni Kroos Marcos Acuña częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania nas męczą. Nieustannie trafiamy na nieprzepisowe faule, idealne bramki czy asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi La Liga. Real Madrid oraz Sevilla oraz ich udział w La Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.