Na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz między Real Madrid oraz Cadiz zakończony wynikiem 2-1

Real Madrid - Cadiz, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid a Cadiz zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-11-10 20:30 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się emocjonujący mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 14 pomiędzy Real Madrid a Cadiz.

Gole strzelali: Éder Militão 40' 1-0 T. Kroos T. Kroos 70' 2-0 Lucas Pérez 81' 2-1

Żółte kartki Real Madrid: Éder Militão 19' Vinícius Júnior 28' David Alaba 37'

Żółte kartki Cadiz: Fali 28' Rubén Sobrino 44' Iván Alejo 55'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Cesar Soto Grado, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Real Madrid stanie naprzeciw Valladolid, następne spotkania z drużynami Villarreal oraz Valencia. Kolejno natomiast Cadiz z Almeria. Następne mecze zagra z drużynami Valencia oraz Elche.

Dzisiaj liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe starcia, które odbywają się w lidze La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Éder Militão Fali częstokroć zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, ostre faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między drużynami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nudzą. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi La Liga. Udział takich drużyn jak Real Madrid i Cadiz w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.