Spotkanie Real Madrid vs Rayo Vallecano zakończone wynikiem 0-0

W meczu z 12. kolejki La Liga doszło do starcia pomiędzy Realem Madrid a Rayo Vallecano na Estadio Santiago Bernabéu. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0, zarówno po regulaminowym czasie, jak i po dogrywce. Sędzią tego starcia był Juan Martinez Munuera z Hiszpanii.

Real Madrid vs Rayo Vallecano: Bezbramkowy remis na Santiago Bernabéu

W sobotni wieczór na Estadio Santiago Bernabéu odbyło się starcie pomiędzy dwoma zespołami z Madrytu - Real Madrid oraz Rayo Vallecano. Mecz zakończył się remisem 0-0, nie przynosząc żadnych bramek.

Obydwie drużyny przystąpiły do starcia w ramach 12. kolejki La Liga z determinacją, co widać było od samego początku. Mimo licznych szans, żadna z ekip nie była w stanie pokonać bramkarzy przeciwników.

Estadio Santiago Bernabéu, będący areną zmagań, tętnił emocjami, a kibice nie szczędzili wsparcia dla swoich ulubieńców. Real Madryt, jako gospodarz, starał się narzucić swój styl gry, ale defensywa Rayo Vallecano okazała się być niezłomna.

Sędzia Juan Martinez Munuera, sprawujący kontrolę nad spotkaniem, musiał wziąć pod uwagę wiele sytuacji, w tym liczne faule, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. W 62. minucie Eduardo Camavinga, w 74. minucie Vinícius Júnior oraz w doliczonym czasie gry Antonio Rüdiger otrzymali kartki dla Realu Madryt. Z kolei w ekipie Rayo Vallecano żółte kartki obejmowały Andrei Rațiu, Ismaila Ciss, Óscar Trejo, Florian Lejeune oraz Stole Dimitrievski.

Mimo niespełnionych oczekiwań kibiców, emocjonujące widowisko dostarczyło wielu niezapomnianych momentów. Obie drużyny zasłużenie wywalczyły punkt, co daje im kolejną szansę na poprawę swoich pozycji w La Liga.

Następne mecze dla Real Madryt to starcia z SC Braga, Valencią oraz Cadiz, natomiast Rayo Vallecano czekają konfrontacje z Gironą, Barceloną oraz Athletic Club.