Spotkanie Celta Vigo vs Real Madrid, wynik końcowy 1-4

Celta Vigo vs Real Madrid, wynik końcowy 1-4.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Celta Vigo a Real Madrid wynik wynosił 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-08-20 20:00 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Celta Vigo oraz Real Madrid.

Gole strzelali: K. Benzema 14' 0-1 Iago Aspas 23' 1-1 L. Modrić 42' 1-2 D. Alaba Vinícius Júnior 56' 1-3 L. Modrić F. Valverde 66' 1-4 Vinícius Júnior

Żółte kartki Celta Vigo: Renato Tapia 13' Hugo Mallo 85'

Żółte kartki Real Madrid: Daniel Carvajal 65' David Alaba 68'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter meczu to Jesus Gil Manzano, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo zmierzy się już z Girona, następne spotkania z drużynami Cadiz oraz Atletico Madrid. Kolejno natomiast Real Madrid zmierzy się z Espanyol. Następne mecze zagra z drużynami Real Betis oraz Mallorca.

W dzisiejszych czasach kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle ciekawe starcia, które tyczą się ligi La Liga. Liczące się futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Renato Tapia Daniel Carvajal stale gwarantują wspaniałym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często okazuje się, iż spotkania przynudzają. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto śledzić widowiska sportowe ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Celta Vigo oraz Real Madrid jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Abanca-Balaídos.