Spotkanie Real Madrid - Las Palmas zakończone wynikiem 2-0

Real Madrid - Las Palmas, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Real Madrid a Las Palmas wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-09-27 17:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Las Palmas.

Gole strzelali: Brahim Díaz 45' 1-0 Lucas Vázquez Joselu 54' 2-0 Rodrygo

Żółte kartki Real Madrid:

Żółte kartki Las Palmas: Saúl Coco 79'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Las Palmas:

Główny arbiter spotkania to José Luis Munuera Montero, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Madrid stawi czoła Napoli, następne spotkania z drużynami Osasuna i Sevilla a Las Palmas podejmie Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Rayo Vallecano.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. Saúl Coco nierzadko zaserwowały kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między graczami z ligi są nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to mecze nudne. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi La Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Real Madrid i Las Palmas jak ich udział w La Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.