Spotkanie między Espanyol i Real Madrid zakończone wynikiem 1-3 dnia 2022-08-28 20:00

Dnia 2022-08-28 20:00 na stadionie RCDE Stadium odbył się interesujący mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3 pomiędzy Espanyol a Real Madrid.

Pierwsza połowa meczu między Espanyol oraz Real Madrid zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: Vinícius Júnior 12' 0-1 A. Tchouaméni Joselu 43' 1-1 K. Benzema 88' 1-2 Rodrygo 0 K. Benzema 90' 1-3

Żółte kartki Espanyol:

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Espanyol: Benjamin Lecomte 90'

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny sędzia meczu - Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Espanyol zmierzy się już z Athletic Club, następne spotkania z drużynami Sevilla i Real Sociedad natomiast Real Madrid z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Celtic i Mallorca.

Coraz częściej mnóstwo fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi potyczki, które startują w lidze La Liga. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak nieprzerwanie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Obserwujemy idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazśledzić widowiska sportowe lubianej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich lubianych drużyn jak Espanyol oraz Real Madrid w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, RCDE Stadium.