Mecz między Celta Vigo oraz Real Madrid zakończony wynikiem 1-2 na stadionie Abanca-Balaídos

Celta Vigo kontra Real Madrid zakończony wynikiem 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Celta Vigo oraz Real Madrid wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-04-02 16:30 na obiekcie sportowym Abanca-Balaídos rozegrał się interesujący mecz ligi La Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo oraz Real Madrid.

Gole strzelali: K. Benzema 19' 0-1 Nolito 52' 1-1 Javier Galán K. Benzema 70' 1-2

Żółte kartki Celta Vigo: Javi Galán 36' Thiago Galhardo 40' Jeison Murillo 57'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter meczu to Pablo Gonzales Fuertes, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Celta Vigo stanie naprzeciw Espanyol, następne spotkania z drużynami Athletic Club oraz Getafe natomiast Real Madrid z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Getafe oraz Chelsea.

Kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Javi Galán systematycznie zapewniają wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi są nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Ustawicznie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe ligi La Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Celta Vigo oraz Real Madrid jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Abanca-Balaídos.