Mecz Real Madrid vs Valencia zakończony wynikiem 5-1 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu

W emocjonującym meczu ligi La Liga, Real Madrid pokonał drużynę Valencii 5-1 na Estadio Santiago Bernabéu. Spotkanie odbyło się 11 listopada 2023 roku o godzinie 20:00. Od samego początku gospodarze dominowali na boisku, prowadząc 2-0 na przerwę. Jednak to dopiero druga połowa okazała się prawdziwą ucztą dla kibiców, którzy mogli podziwiać piękną grę i aż trzy bramki strzelone przez Real. Ostateczny wynik 5-1 na korzyść Realu Madrid zapewnił im zwycięstwo w 13. kolejce La Liga.

Relacja z meczu

Mecz pomiędzy Real Madrid a Valencią odbył się w ramach 13. kolejki La Liga na Estadio Santiago Bernabéu. Początek spotkania był bardzo obiecujący dla gospodarzy. Zaraz po rozpoczęciu gry Dani Carvajal zdobył bramkę dla Realu w 3. minucie, po asyście Toni Kroosa. Gospodarze kontynuowali swoją dobrą grę, a Vinícius Júnior podwyższył prowadzenie w 42. minucie, po asyście Rodrygo. Wynik na przerwę to 2-0 dla Realu Madrid.

Po przerwie Valencia nie była w stanie powstrzymać ataków Realu. Vinícius Júnior zdobył swojego drugiego gola w 49. minucie po kolejnej asyście Rodrygo. Chwilę później Rodrygo sam wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik na 4-0 dla Realu w 50. minucie. Fran García asystował przy piątym golu zdobytym przez Rodrygo w 84. minucie. Mimo prowadzenia 5-0, Valencia zdołała zdobyć honorowego gola, którego autorem był Hugo Duro, a asystę zaliczył Hugo González w 88. minucie.

Mecz był bardzo emocjonujący, a publiczność na Santiago Bernabéu była zachwycona grą swojej drużyny. Real Madrid prezentował się bardzo dobrze, wykorzystując każdą okazję do strzelenia bramki. Valencia natomiast nie była w stanie odpowiedzieć na ataki gospodarzy, co zaowocowało wysokim zwycięstwem Realu Madrid.