Real Madrid - Villarreal, wynik meczu - 4-1

Wczorajszy mecz La Liga pomiędzy Real Madrid a Villarreal zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1. Spotkanie odbyło się na Estadio Santiago Bernabéu, a Real Madrid prowadził 2-0 po pierwszej połowie. To było starcie 17. kolejki ligowej, które zgromadziło wielu fanów piłki nożnej.

Mecz piłki nożnej: Real Madrid vs Villarreal - Relacja

17 grudnia 2023 roku o godzinie 20:00 na Estadio Santiago Bernabéu odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Real Madrid i Villarreal. Spotkanie należało do 17 kolejki La Liga, a sędzią głównym był Jorge Figueroa Vazquez. Mecz zakończył się wynikiem 4-1 dla gospodarzy.

Pierwsza połowa meczu była bardzo dynamiczna, a kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Real Madrid szybko objął prowadzenie, gdy w 25. minucie Jude Bellingham zdobył bramkę po asyście Luki Modricia. Kolejne trafienie dla drużyny gospodarzy miało miejsce w 37. minucie, kiedy to Rodrygo skutecznie wykorzystał podanie od Lucasa Vázqueza, ustalając wynik na 2-0 przed przerwą.

Druga połowa również przyniosła wiele emocji. W 54. minucie José Luis Morales zmniejszył straty dla Villarreal, jednak Real Madrid szybko odpowiedział. W 64. minucie Brahim Díaz ustalił wynik na 3-1 po zagraniu Fran Garcii. Ostatnią bramkę dla Realu zdobył Luka Modrić, który w 68. minucie skierował piłkę do siatki, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo 4-1.

Warto zauważyć, że zarówno gospodarze, jak i goście, otrzymali kilka żółtych kartek. Gospodarzy ukarano kartkami w 67. oraz 84. minucie, zaś zawodnikom Villarrealu kartki zostały pokazane w 67., 74. i 85. minucie. Na szczęście żadna z drużyn nie musiała radzić sobie z czerwoną kartką.

Następne mecze dla Real Madrid to spotkania z Alaves, Mallorcą i Arandiną, natomiast Villarreal zmierzy się z Celtą Vigo oraz Valencią.