Spotkanie Real Madrid vs Elche dnia 2023-02-15 20:00 - 4-0

 

Pierwsza połowa meczu między Real Madrid a Elche zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

W dniu 2023-02-15 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Elche.

Gole strzelali: Marco Asensio 8' 1-0 Dani Carvajal K. Benzema 31' 2-0 K. Benzema 45' 3-0 L. Modrić 80' 4-0

Żółte kartki Real Madrid: Mariano Díaz 83'

Żółte kartki Elche: Enzo Roco 30' Gerard Gumbau 53' Diego González 72'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Real Madrid stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Atletico Madrid i Barcelona. Kolejno natomiast Elche zmierzy się z Real Betis. Następne mecze zagra z drużynami Mallorca i Valladolid.

Wierni kibice śledzą starcia, które startują w lidze La Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy jak Mariano Díaz Enzo Roco nieraz zagwarantowały fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Nieustannie obserwujemy wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między zawodnikami są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nudzą. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Real Madrid oraz Elche z ligi La Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.