Real Madrid vs Granada CF, wynik meczu 2-0

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy drużynami Real Madryt i Granada CF w ramach 15. kolejki La Liga. Real Madryt zdominował spotkanie, zwyciężając 2-0, zdobywając bramkę już w pierwszej połowie i potwierdzając zwycięstwo drugim trafieniem w drugiej połowie.

Sprawozdanie z meczu

Wieczór na Estadio Santiago Bernabéu zapowiadał się emocjonująco, gdyż gospodarze, Real Madrid, podejmowali bojowo nastawioną drużynę Granada CF. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego tempa gry, z obiema drużynami stawiającymi mocny opór w defensywie. Dopiero w 26. minucie Real Madrid objął prowadzenie za sprawą pięknego trafienia Brahim Díaza, który wykorzystał asystę Toni Kroosa i skierował piłkę do siatki, dając swojej drużynie zasłużoną przewagę.

Po przerwie Real Madrid nie zwalniał tempa i w 57. minucie podwyższył prowadzenie za sprawą Rodrygo, który skutecznie wykorzystał okazję i umieścił piłkę w bramce Granada CF.

W trakcie meczu obie drużyny zebrały kilka żółtych kartek. Wśród gospodarzy kartki otrzymali Antonio Rüdiger oraz Jude Bellingham, natomiast w drużynie gości żółtą kartkę zobaczył Gerard Gumbau.

Mimo zaciętej walki na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Real Madrid zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo 2-0 nad Granada CF, prezentując wysoką skuteczność i determinację.

Po zakończonym spotkaniu, Real Madrid oczekuje kolejnych wyzwań, które będą stanowić test ich umiejętności. Kibice mogą być pewni, że drużyna będzie walczyć o kolejne zwycięstwa, starając się utrzymać wysoką pozycję w lidze. Z kolei Granada CF musi szybko podnieść się po porażce i skupić się na zbliżających się meczach, aby odnieść pozytywne rezultaty.