Spotkanie Celta Vigo kontra Real Madrid zakończone wynikiem 0-1

Pierwsza część spotkania między Celta Vigo a Real Madrid zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2023-08-25 19:30 na stadionie Abanca-Balaídos rozegrał się mecz futbolowy ligi La Liga kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Celta Vigo oraz Real Madrid.

Gole strzelali: J. Bellingham 81' 0-1 Joselu

Żółte kartki Celta Vigo: Iago Aspas 67' Renato Tapia 90'

Żółte kartki Real Madrid: Toni Kroos 71' Nacho Fernández 90' Antonio Rüdiger 90'

Czerwone kartki Celta Vigo:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny sędzia meczu to Isidro Diaz de Mera Escuderos, Spain. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Celta Vigo stanie naprzeciw Almeria, następne spotkania z drużynami Mallorca oraz Barcelona. Kolejno natomiast Real Madrid z Getafe. Następne mecze zagra z drużynami Real Sociedad oraz Atletico Madrid.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze La Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Iago Aspas Toni Kroos nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom wiele wrażeń. Często trafiamy na bezwzględne faule, idealnie wyliczone gole i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Wspaniałe walki między graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi La Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Celta Vigo i Real Madrid oraz ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Abanca-Balaídos.