Dnia 2024-04-13 16:30 na stadionie Estadi Mallorca Son Moix odbyło się spotkanie Mallorca kontra Real Madrid - końcowy wynik 0-1

W ostatnim spotkaniu ligowym pomiędzy drużynami Mallorca i Real Madrid, które odbyło się w Estadi Mallorca Son Moix, kibice obejrzeli zacięte widowisko. Mimo intensywnej rywalizacji, to gola strzeliła tylko jedna z drużyn. Mecz zakończył się zwycięstwem Realu Madryt 1-0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie. Wydarzenie miało miejsce 13 kwietnia o godzinie 16:30 czasu lokalnego, czyli dwa dni temu.

Relacja z meczu piłki nożnej: Mallorca - Real Madrid

Dziś na Estadi Mallorca Son Moix odbył się ekscytujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Mallorca i Real Madrid. Emocje sięgały zenitu w tej starciu La Liga, które zakończyło się zwycięstwem gości 0-1.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30 z dużym entuzjazmem ze strony kibiców obu drużyn. Sędzią głównym tego starcia był Jose Maria Sanchez Martinez z Hiszpanii, który pilnował rygoru na boisku.

Pierwsza połowa meczu była pełna zaciętych pojedynków, ale żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy. Oba zespoły starały się dyktować tempo gry, ale brakowało precyzji w ostatnich akcjach. Wynik do przerwy pozostał niezmieniony - 0-0.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a to Real Madrid jako pierwszy wpisał się na listę strzelców. W 48. minucie to A. Tchouaméni ustalił wynik na 0-1 po skutecznej akcji z asystą od jednego z kolegów z drużyny.

Mallorca próbowała odrobić straty, ale goście trzymali się mocno i skutecznie bronili swojej bramki. Gospodarze zdobyli dwie żółte kartki - Antonio Raíllo w 16. minucie oraz Vedat Muriqi w 82. minucie.

Real Madrid również otrzymało jedną żółtą kartkę, zapisaną dla Andriy Lunina za faul w 85. minucie. Mimo starań obu drużyn, kartoniki te były jedynymi wyróżnieniami w postaci kartek w tym meczu.

Niestety, emocje sięgnęły zenitu w końcówce, gdyż Mallorca ostatecznie zakończyła mecz bez jednego zawodnika na boisku po czerwonej kartce dla jednego z ich graczy. Natomiast Real Madrid zdołało utrzymać spokój i nie otrzymało żadnej czerwonej kartki.

Po końcowym gwizdku sędziego, Real Madrid cieszyło się z trzech punktów zdobytych na wyjeździe, podczas gdy Mallorca będzie musiała popracować nad skutecznością w kolejnych spotkaniach. Obydwie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co zwiastuje emocjonujące starcia w kolejnych meczach La Liga.

Kibice obu zespołów mogą być pewni, że kolejne mecze będą równie wyrównane i pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Mallorca czeka starcie z Sevillą, Cadiz oraz Atletico Madrid, natomiast Real Madrid zmierzy się z Manchester City, Barceloną oraz Real Sociedad. Emocje gwarantowane!