Back to Top

Mecz pomiędzy Osasuna kontra Real Madrid, wynik końcowy 2-4

Spotkanie Osasuna kontra Real Madrid zakończone wynikiem 2-4

Wczoraj, 16 marca 2024 roku, na Estadio El Sadar odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Osasuna i Real Madryt. Spotkanie to było częścią 29. kolejki La Liga, a emocje sięgały zenitu, kiedy obie ekipy rywalizowały o zwycięstwo. Ostatecznie Real Madryt pokonał swojego rywala 4-2 po widowiskowym starciu, które dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych chwil.

Mecz Real Madrid vs Celta Vigo, wynik 4-0

Real Madrid kontra Celta Vigo, wynik spotkania 4-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Realem Madryt a Celtą Vigo na Estadio Santiago Bernabéu zakończył się imponującym zwycięstwem gospodarzy 4-0. Real prowadził już 1-0 na przerwę, a kolejne trafienia pozwoliły im pewnie kontrolować grę i zdobyć cenne punkty w 28. kolejce La Ligi. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 17:30, a wiadomość o wyniku rozgrywki dociera do nas dzień później, o godzinie 8:13 czasu lokalnego.

Valencia - Real Madrid, wynik końcowy 2-2

Dnia 2024-03-02 20:00 na stadionie Estadio de Mestalla odbyło się spotkanie pomiędzy Valencia oraz Real Madrid zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Valencia i Real Madrid na Estadio de Mestalla zakończył się remisem 2-2. Spotkanie, które odbyło się 2 marca o godzinie 20:00 w ramach 27. kolejki La Liga, dostarczyło kibicom wiele emocji. Valencia prowadziła 2-1 po pierwszej połowie, ale ostatecznie Los Blancos zdołali wyrównać, dzięki czemu podzielili się punktami.

Real Madrid kontra Sevilla, wynik końcowy 1-0

Dnia 2024-02-25 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy Real Madrid oraz Sevilla - wynik końcowy 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Real Madrid a Sevillą dostarczył wielu emocji fanom piłki nożnej. Mimo zaciętej rywalizacji na boisku, ostatecznie to drużyna Realu Madrid wyszła zwycięsko, pokonując Sevillę 1-0. Spotkanie to odbyło się w ramach 26. kolejki La Liga na Estadio Santiago Bernabéu. Wynik na przerwę wynosił 0-0, ale jedno trafienie wystarczyło, aby zapewnić Realowi Madrid cenne trzy punkty.

Rayo Vallecano kontra Real Madrid zakończony wynikiem 1-1

Na obiekcie Estadio de Vallecas dnia 2024-02-18 13:00 miało miejsce spotkanie Rayo Vallecano kontra Real Madrid: 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku o godzinie 13:00, na Estadio de Vallecas, odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Rayo Vallecano i Real Madrid w ramach 25. kolejki La Liga. Mimo zaciętej rywalizacji obu zespołów, spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał na remisową sytuację, 1-1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego emocjonującego starcia!

Mecz Real Madrid - Girona zakończony wynikiem 4-0

Real Madrid vs Girona, wynik spotkania 4-0

W sobotni wieczór na Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz pomiędzy dwoma hiszpańskimi drużynami - Real Madrid oraz Girona. Mimo zaciętej rywalizacji, gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 4-0. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, 10 lutego o godzinie 17:30, w ramach 24. kolejki La Liga.

Mecz Getafe kontra Real Madrid, wynik końcowy 0-2

Spotkanie pomiędzy Getafe oraz Real Madrid zakończone wynikiem 0-2 dnia 2024-02-01 20:00

W dniu 1 lutego 2024 roku na Estadio Coliseum odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Getafe i Real Madrid w ramach 20. kolejki La Liga. Real Madryt zakończył mecz zwycięstwem 2-0, zdobywając pierwszego gola tuż przed przerwą. Mecz ten miał miejsce dokładnie tydzień temu.

Mecz Real Madrid vs Atletico Madrid, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Real Madrid kontra Atletico Madrid zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj wieczorem na Estadio Santiago Bernabéu odbył się ekscytujący mecz pomiędzy dwoma wielkimi rywalami - Real Madrid i Atletico Madrid. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, mimo że Real prowadził 1-0 na przerwę. To był mecz, który niezmiernie cieszył kibiców obu drużyn, a także zapewne wszystkich fanów piłki nożnej na całym świecie. Czy zarówno Real, jak i Atletico zdołają wykorzystać ten punkt w walce o mistrzostwo La Liga?

Las Palmas kontra Real Madrid, wynik końcowy 1-2

Spotkanie Las Palmas vs Real Madrid zakończone wynikiem 1-2

W dniu 27 stycznia 2024 roku na Estadio de Gran Canaria odbył się mecz pomiędzy drużynami Las Palmas i Real Madrid w ramach 22. kolejki La Liga. Po zaciętym starciu ostateczne zwycięstwo wywalczyła drużyna Realu Madrid, pokonując rywali 2:1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, Real Madrid zdołał sięgnąć po trzy punkty, zapewniając sobie cenne zwycięstwo w tej ważnej konfrontacji.

Real Madrid vs Almeria, wynik końcowy 3-2

Dnia 2024-01-21 15:15 odbył się mecz Real Madrid - Almeria zakończony wynikiem 3-2

W miniony weekend na Estadio Santiago Bernabéu odbył się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Real Madrid i Almeria. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-2, mimo że na przerwę to goście prowadzili 2-0. To był prawdziwy rollercoaster emocji dla kibiców obu drużyn, którzy z zapartym tchem śledzili to starcie w ramach La Liga, kolejki 21.

Mecz Real Madrid vs Mallorca 1-0

Mecz Real Madrid - Mallorca zakończony wynikiem 1-0

W ostatnim starciu w ramach La Ligi Real Madryt podejmował na własnym boisku drużynę Mallorki. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale w drugiej po przerwie skuteczną akcję przeprowadził zespół Realu, zapewniając sobie zwycięstwo. Spotkanie odbyło się 3 stycznia 2024 roku o godzinie 18:15 na Estadio Santiago Bernabéu.

Mecz Real Madrid - Villarreal, wynik końcowy 4-1

Real Madrid - Villarreal, wynik meczu - 4-1

Wczorajszy mecz La Liga pomiędzy Real Madrid a Villarreal zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4-1. Spotkanie odbyło się na Estadio Santiago Bernabéu, a Real Madrid prowadził 2-0 po pierwszej połowie. To było starcie 17. kolejki ligowej, które zgromadziło wielu fanów piłki nożnej.