Mecz Real Madrid kontra Real Sociedad zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2023-01-29 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu odbył się znakomity mecz ligi La Liga kolejki 19 pomiędzy Real Madrid a Real Sociedad.

Pierwsza połowa spotkania między Real Madrid i Real Sociedad zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Madrid: Nacho Fernández 41'

Żółte kartki Real Sociedad: Martín Zubimendi 27' Aritz Elustondo 65' Takefusa Kubo 68' Álex Remiro 90'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Real Sociedad:

Główny arbiter meczu to Mario Melero Lopez, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Real Madrid zmierzy się już z Valencia, następne spotkania z drużynami Mallorca i Elche natomiast Real Sociedad podejmie Valladolid. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Celta Vigo.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni kibice śledzą poczynania w lidze La Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Nacho Fernández Martín Zubimendi nieraz zagwarantowały wspaniałym fanom wiele niesamowitych wrażeń. Zapadające w pamięć walki między drużynami są bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii gole i asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe popularnej ligi La Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Real Madrid i Real Sociedad w lidze La Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.