Valladolid - Real Madrid, wynik spotkania - 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Valladolid a Real Madrid wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2022-12-30 20:30 na stadionie Estadio Municipal José Zorrilla odbył się mecz ligi La Liga kolejki 15 pomiędzy Valladolid a Real Madrid.

Gole strzelali: K. Benzema 83' 0-1 K. Benzema 89' 0-2 E. Camavinga

Żółte kartki Valladolid: Javi Sánchez 81' Joaquín Fernández 82'

Żółte kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Valladolid: Sergio León 82'

Czerwone kartki Real Madrid:

Sędzią głównym tego spotkania był José Munuera. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Valladolid stawi czoła Alaves, następne spotkania z drużynami Mallorca i Rayo Vallecano. Kolejno natomiast Real Madrid podejmie Cacereño. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Valencia.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi La Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Javi Sánchez nieprzerwanie serwują fantastycznym kibicom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Bardzo często natrafiamy na przechodzące do historii asysty i gole, nieprzepisowe faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż są to spotkania drętwe. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi La Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Valladolid oraz Real Madrid z ligi La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Estadio Municipal José Zorrilla.