Spotkanie Almeria - Real Madrid zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos dnia 2022-08-14 20:00

Pierwsza część spotkania między Almeria a Real Madrid zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-08-14 20:00 na obiekcie sportowym Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Almeria a Real Madrid.

Gole strzelali: L. Ramazani 6' 1-0 Íñigo Eguaras Lucas Vázquez 61' 1-1 K. Benzema D. Alaba 75' 1-2

Żółte kartki Almeria: Umar Sadiq 40' Curro 66' Arnau Puigmal 86'

Żółte kartki Real Madrid: Eduardo Camavinga 40'

Czerwone kartki Almeria:

Czerwone kartki Real Madrid:

Główny arbiter spotkania - Juan Martinez Munuera, Spain. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Almeria stawi czoła Elche, następne spotkania z drużynami Sevilla i Valladolid. Kolejno natomiast Real Madrid z Celta Vigo. Następne mecze zagra z drużynami Espanyol i Real Betis.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze La Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Umar Sadiq Eduardo Camavinga raz za razem zaserwowały kapitalnym fanom wiele pozytywnych wrażeń. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to widowiska usypiające. Warto więc śledzić spotkania sportowe znanej ligi La Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Almeria i Real Madrid jak ich udział w lidze La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos.