Mecz między Real Madrid i Granada CF dnia 2022-02-06 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu - 1-0

Dnia 2022-02-06 20:00 na obiekcie sportowym Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi La Liga kolejki 23. Zmierzyły się Real Madrid i Granada CF.

Pierwsza połowa spotkania między Real Madrid a Granada CF zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: Asensio 74' 1-0 Éder Militão

Żółte kartki Real Madrid: Eden Hazard 69' Marco Asensio 74'

Żółte kartki Granada CF: Germán Sánchez 90'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Granada CF:

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Mateu, Spain. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Real Madrid stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Alaves natomiast Granada CF z Real Sociedad. Następne mecze zagra z drużynami Villarreal i Cadiz.

Coraz częściej wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi La Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak Eden Hazard Germán Sánchez bardzo często zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często obserwujemy widowiskowe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtym kartonikiem zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że potyczki nas nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, oglądać widowiska piłkarskie ligi La Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Real Madrid i Granada CF jak ich udział w lidze La Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Estadio Santiago Bernabéu.