Spotkanie Real Madrid - Elche zakończone wynikiem 2-2

Pierwsza część spotkania między Real Madrid oraz Elche zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-01-23 15:15 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu rozegrał się mecz ligi La Liga kolejki 22 pomiędzy Real Madrid a Elche.

Gole strzelali: L. Boyé 42' 0-1 Fidel Pere Milla 76' 0-2 L. Boyé L. Modrić 82' 1-2 Éder Militão 90' 2-2 Vinícius Júnior

Żółte kartki Real Madrid: Éder Militão 54' Vinícius Júnior 72' David Alaba 90'

Żółte kartki Elche: Fidel 55'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Elche:

Sędzią głównym tego spotkania był Ricardo De Burgos Bengoetxea, Spain. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Real Madrid stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Granada CF i Villarreal. Kolejno natomiast Elche podejmie Alaves. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Rayo Vallecano.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą poczynania ligi La Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak Éder Militão Fidel wielokrotnie zaserwowały wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Stale zdarzają się zapadające w pamięć asysty i gole, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między graczami są zażarte, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe lubianej ligi La Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Real Madrid oraz Elche jak ich udział w lidze La Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.