Dnia 2021-12-19 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz Real Madrid kontra Cadiz: 0-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Real Madrid i Cadiz wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2021-12-19 20:00 na stadionie Estadio Santiago Bernabéu odbył się mecz piłkarski ligi La Liga kolejki - 18. Na przeciw siebie stanęły Real Madrid i Cadiz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Real Madrid: Casemiro 26'

Żółte kartki Cadiz: Juan Cala 64'

Czerwone kartki Real Madrid:

Czerwone kartki Cadiz:

Sędzią głównym tego spotkania był Santiago Jaime Latre, Spain. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Real Madrid stawi czoła Athletic Club, następne spotkania z drużynami Getafe i Alcoyano. Kolejno natomiast Cadiz zmierzy się z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Fuenlabrada i Osasuna.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi La Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Casemiro Juan Cala niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się zażarte, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie ligi La Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Real Madrid i Cadiz jak ich udział w La Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Estadio Santiago Bernabéu.